Trochu iná masáž alebo objavte vzrušujúci zážitok, na aký tak skoro nezabudnete

Prakticky každý človek rád objavuje pre neho nové a zatiaľ nepoznané zážitky, ideálne s pozitívnym vplyvom na jeho skúsenosti či pocity šťastia. O tom je vlastne život, o neustálom poznávaní a hľadaní vzrušenia a rozširovaní svojho vedomia. Samozrejme je výhodou zamerať sa hlavne na tie body, z ktorých plynie eufória a radosť, celkovo príjemné skúsenosti. A k nim sa určite radí Tantra masáž ako netradičný zážitok Bratislava Tantra.Guľatá sviečka, uteráky, relax.jpg
Ak s týmto pojmom, respektíve praktikami ešte nie ste zoznámení, je to niečo oveľa vzrušujúcejšie, než klasické masáže. Na rozdiel od nich sa totiž zameriava na celkovú podstatu ľudského šťastia a jeho životnú energiu, ktorá pramení primárne z našej sexuality. A pokiaľ sa aj tento stránke bude venovať neha a pozornosť, prichádzajú príjemné pocity a načerpanie čerstvej sily.

  • Približne o tejto pointe vraví charakteristika významu tantrických masáží. Podmienkou je takisto ich vykonávanie v čistom a komfortnom prostredí, kde nechýba upokojujúca orientálna hudba v pozadí.

Ešte pred začatím je potrebná vhodná hygiena a následne prichádza úvod, tkzv. „Namaste“, ktorý je ideálny k odbúraniu prvotného napätia a postupnému vtiahnutiu do deja týchto zaujímavých relaxačných, uvoľňujúcich a zároveň vzrušujúcich praktík. Je totiž dôležité, aby techniky prebiehali profesionálnym a detailným spôsobom pekne od začiatku, aby prišlo k veľmi kvalitnému uvoľneniu, respektíve pozitívnemu účinku.Sexi žena pózuje.jpg
Ak sa máme zamerať na hlavné praktiky detailnejšie, prakticky vravíme o masáži celého tela, pričom sa pozornosť venuje takisto intímnym partiám, ktoré sú zdrojom našej sexuality a ako bolo zmienené- takisto silným zdrojom životnej sily každého z nás. Netreba si však tieto služby mýliť s nejakou „rýchlovkou“, ale naopak ide o to dosiahnuť v tomto smere dlhotrvajúci a kvalitný zážitok s hlbokým precítením vzrušenia. To väčšinou dokážu zabezpečiť profesionálne školené masérky.