Nekradnime deťom šťastie

Nekradnime deťom šťastie

Začnem pohľadu mojej študentky Karin je to maturantka ktorá sa stala nedávno maminkou má bábätko dievčatko DOROTKU je to dobré dievča veľmi na túto dobu. Skromné slušné také by som povedala ešte neofúkane vetrom času na to aká je mladá. Dnes takéto rozumné dobré dievčatá slušne vychované ani nevidno. Samá drzosť vládne všade a plus tzv. tetovania ako sa to nazýva KERKY hrozné že to tí rodičia povolia pre mňa je to prízemné primitívne tiež vulgárne. Tejto mojej študentky maminka je učiteľka je to staršia pani ale taká fajn. Voči nám sa správajú ako k rodine. Jaj mamina mi napísala že až dobre skončí moje zlatko Karinka tak ma pozývajú ku nim v lete bude mi potešením ich spoznať. Poviem vám úprimne dnes nájsť slušných ľudí je umenie. Sú to ľudia môjmu srdcu blízky. Priatelia na celý život . Doba prinesie aj dobré aj zlé stránky ako vieme.

žena a dieťa nie vec

Mali by sme sa viac zamerať na tie dobré stránky. Ako sa hovorí že deti sú naša budúcnosť ale koľko žien buď nechce mať alebo nemôže. Ja keď som bola mladšia chcela som dieťa ale keď  človek vidí aká je doba tak a má o pár rokov viac už by som do toho nešla lebo je krutá doba neistota. Ako ex kamoška Monika má problémy nuž aj vek pomaly 45 rokov silou mocou deti chce choré postúpila všeličo nebudem to tu rozpisovať vyhodila za to veľa peniaze. Chorá na hlavu. Mne minule už cirka mesiac ako sme sa pohádali pre nič za nič že vraj je od razu tehotná choré skôr si tipujem že pije ako dúha aj jej frajer . Tá a deti ľutujem ich vopred tá je taká strelená až hrúza bývajú na hoteli 5 rok doma nemôže byť lebo jej mama jej priateľa neznáša ako u bláznov ta nie je normálna ani trochu. Asi chudera nechápe aká je doba v pritom nemá prácu len invalidný dôchodok mizerný cez 200 eur on nerobí jej partner má ružové okuliare choré.

neodložme detičky do domova

Nežije asi v reáli. Ostala by na ulici to si píšte. Nezmysli tára že ona má našetrené že jej budúca svokra pomáha tá nedýchne ani pravdou tá by dopadla ako jedna baba jej ako že priateľ narobil 3 deti všetko zdravotne postihnuté a nechal ju. Robí len podradnú robotu ako VPP verejné práce upratuje mesto za pár drobných Marta si myslela že mať chlapa a decko že je med lízať šibnutá. Narobila si kríž na celý život mám dojem že jej deti zobrali do ústavu veď vôbec sa nevedela o deti postarať špinavé chodili aj hladné. Jej rodičia umreli keď mala 16 rokov ona má starších súrodencov sú 4 súrodenci sociálna rodina otec zlý alkoholik bil ich mama jej bola učiteľka v MŠ ale taká chudera ubolená. A život sa opakuje ba dokonca horší aj Monika tak isto dopadne lebo nerozmýšľa. Niektoré ženy či mladé či niečo staršie sú hlúpe myslia si že dieťa je hračka ktorú zavesia na špagát a nechajú tak haha choré. Dieťa potrebuje opateru 24 h a hlavne bábätko malé. Veľa ľudí je nezodpovedných čo sa toho týka zato sú plné domovy. 

Previous post Upratovanie je zábava
Next post Vyzdobte si nábytok RGB LED pásiky