Vyzdobte si nábytok RGB LED pásiky

Vyzdobte si nábytok RGB LED pásiky

LED pásiky sa stali jedným zo symbolov modernej osvetľovacej techniky. Ich špecifiká sú natoľko zreteľné, že sa im ťažko vyrovná iný svetelný zdroj. Ich obrovskou výhodou je najmä neskutočná pružnosť v nasadzovaní do obytných priestorov, čo sa týka formovania osvetlených predmetov. Ak napríklad chcete nasvietiť vonkajšiu fasádu vášho domu, použijete reflektory, ale ak chcete nasvietiť takú posteľ, nočné stolíky, konferenčný stolík, vstavanú skriňu alebo kuchynskú linku, potom tu neuplatníte ani halogénový reflektor, ani klasickú volfrámovú žiarovku. Na tieto účely sú úplne ideálne Pre RGB LED pásiky https://www.ledprodukt.sk/66-dialkove-ovladace-pre-rgb-led-pasiky/.

osvetlenie priestorov

LED diódy sformované do podoby tenkého pásika môžete krútiť, naťahovať, obopínať, skrátka robiť s nimi, čo vás napadne. A že vás toho môže napadnúť veľa. Na skriňu môžete pásiky umiestniť tak, aby odrážali svetlo o bielu maľbu na stene a na strope, čo zvýši množstvo svetla v obytnom priestore. Podobne to môže vyzerať v kuchyni na kuchynskej linke, a pásik potom do kuchyne môžete umiestniť aj nad chladničku, pod jedálenský stôl, do rohu miestnosti na bytovú dekoráciu, alebo k záclonám či závesom.

svietidlá v miestnosti

Zaujímavo vyzerajú pásiky pod posteľou, ak je zhotovená z prepravných paliet. Vyzerá to tam potom trochu „kozmicky“, čo vám môže pripomenúť film „Notting Hill“. Osvetlené lôžko bude hrať všetkými farbami, čo je v spálni vítaným spestrením pri relaxácii, pri čítaní kníh, a tiež pri sexe. Farby navodzujú dobrú náladu a môžete si nimi tak vyfarbovať každý večer pri posedení pri káve s priateľmi, ktorí k vám zavítajú na návštevu, alebo v rodinnom kruhu, najmä ak máte doma deti.

S LED pásikmi je možné vyrukovať aj von. Musí však byť opatrené patričným IP krytom proti vode, vlhkosti a prachu. Vo vonkajšom prostredí môžu dobre zapôsobiť napríklad pod pergolou alebo v altánku, kde sa dá s kamarátmi tráviť nejeden vlahý letný večer.

Previous post Nekradnime deťom šťastie
Next post Na čistenie odpadov volajte radšej odborníkov