Krtkovanie – nonstop

Spláchli ste a s hrôzou ste zistili, že to nejde? Alebo sa vám praskol kanál pred domov a nezastaviteľne sa z neho valí voda? Umývate riady a neodteká vám voda? Je neskoro v noci a nemáte sa so svojím problémom na koho obrátiť? Práve teraz ste na správnom mieste. Na toto všetko a ešte na oveľa horšie veci sme pre vás nonstop pripravení. Stačí nám zavolať na hore uvedené číslo a ihneď vám prídeme na pomoc, aby sme vás zachránili pred katastrofou. Naša firma má dlhoročné skúsenosti a vo svojom obore patrí k najlepším. Ku každému problému pristupujeme s profesionálnym nasadením.

čistenie potrubia

Náš personál je odborne vyškolený a pri práci používame najmodernejšiu technológiu, preto pracujeme efektívne a rýchlo, čo ušetrí čas rovnako aj vám aj nám. Sme ochotní prísť kamkoľvek nie len v Bratislave, ale aj v širokom okolí a neúčtuje si žiaden poplatok za dopravu ani v rámci Bratislavy, ani za príjazd do iných miest. Snažíme sa tiež, aby sme vám boli cenovo dostupný, ale zároveň si udržali stálu kvalitu, ktorú poskytujeme našim zákazníkom. Môžete sa presvedčiť sami a uvidíte, že krtkovanie ešte nikdy nebolo také jednoduché, ako keď spolupracujete s AB-Krtkovanie.

WC

Naše krtkovacie práce zahŕňajú: krtkovanie upchatých potrubí, upchatých WC odtokov, upchatých umývadiel a kuchynských drezov, krtkovanie odpadových guličiek a výleviek, kanalizačných vpustí a dažďových zvodov. Dokážeme vám však pomôcť aj s inými odbornými prácami spojených s kanalizáciou ako je napr. TV monitoring a trasovanie kanalizácii. Preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať, sme tu vždy pre vás. Vyriešime všetky havarijne stavy alebo vám inak odborne pomôžeme. Dobrá rada na záver: Ak sa vám čo i len niečo nezdá a máte pocit, že 1. voda dobre neodteká, 2. môže byť niečo upchané vo vašom potrubí, je lepšie zavolať nás hneď – sme tu pre vás krtkovanie v Bratislave nonstop, ako sa len poslúžiť nejakými “babskými radami”, pretože tým len oddialite vzniknutý problém.

 

Senzuálne masáže v hlavnom meste

Stuhnuté kríže a neuvoľnená sexuálna energia dokážu narobiť v živote kopec problémov. Je preto dôležité pravidelne svojmu telu dopriať zaslúžený oddych, relaxáciu a regeneráciu. Klasické masáže sú už nuda, vyskúšajte senzuálnu tantrickú masáž, ktorá vám zaručene rozpáli celé telo. Objavte relax a pokušenie v hlavnom meste, Bratislave.

Tantra je masáž, ktorej princíp spočíva v nahote masérky. Tá sa vás dotýka po celom tele vrátane intímnych partií, používa pri tom aj príjemné relaxačné masážne oleje. Atmosféru môžu dotvárať aj sviečky či pokojná tichá hudba. Celá procedúra je tak kompletným duchovným zážitkom. Existujú rôzne druhy tantra masáží, od tých klasických až po párové alebo s vyvrcholením. Na našej stránke nájdete ponuky masérok z Bratislavy a okolia, ktoré majú vo svojich inzerátoch uvedené všetky masáže, ktoré ponúkajú.

tantra masérka

Každý tantra rituál by mal začať spoločným rozhovorom klienta a masérky, aby sa nadviazalo hlbšie spojenie a kontakt. Vzájomné odovzdanie energie a dôvery je dôležitým prvkom, ktorý tantre pridáva na výnimočnosti. Samotná masáž je potom ešte intenzívnejším zážitkom.

Masérka sa vám citlivo dotýka a masíruje celé telo. Výnimkou nie sú ani intímne partie. Práve to preverí vašu schopnosť vydržať a neprepadnúť vášni. Pointou je vydržať a počkať si na prípadné vyvrcholenie, ktoré má nastať pri druhu tantry – happy endingu. Teplé dotyky, príjemná atmosféra a priestor nabitý sexuálnou energiou. To sú senzuálne masáže Bratislava.

masážne oleje

Tantra je vhodná pre každého, kto chce zažiť niečo netradičné a nové, no zároveň hľadá uvoľnenie a relaxáciu svojho tela. Na svoje si prídu muži aj ženy rôznych vekových kategórií. Je to maximálne otvorená a prirodzená forma masáže, ktorá vám prinesie ako fyzické, tak duševné potešenie. Navyše tiež poriadne preverí vašu schopnosť sebaovládania a pomôže vám lepšie spoznať vlastné telo.