3 tipy, ako efektívne rozvoňať bielizeň až na celý týždeň

3 tipy, ako efektívne rozvoňať bielizeň až na celý týždeň

Voňavé oblečenie je symbolom čistoty. No a aviváž, tá by mala bielizeň predovšetkým zmäkčovať, ale mnohí ju používame najmä preto, aby bola bielizeň po opratí sviežo voňavá. Táto vôňa býva univerzálna pre ženy aj pre mužov a dodáva každému podvedomý pocit čistoty a komfortu, ktorý sa od prania už tradične očakáva. Máte odsledované, ako dlho vôňa na vašom prádle vydrží? Prinášame vám 3 tipy, ako efektívne bielizeň rozvoňať až na celý týždeň.

parfém luxury

  1. Použite overené vône do prania

Pokiaľ hľadáte vôňu, respektíve prípravok, ktorý by vašu bielizeň poriadne a sviežo rozvoňal, vyskúšajte overené vône do prania namiesto aviváže zo značky Essentia. Spomenutá vôňa do práčky vám prinesie radosť z voňavého oblečenia na celé dni alebo aj týždne. Vône sú vysoko koncentrované a vytvorené z prírodných esenciálnych olejov bez toxických a karcinogénnych látok.

2. Bielizeň s vôňami do prania Essentia môžete sušiť aj v sušičke

Tí z vás, ktorí používate okrem práčky aj sušičku bielizne iste ocenia, že olejové parfémy do prania Essentia sú odolné voči vysokým teplotám až do 400 °C. To v praxi znamená, že to vôňu bielizne po vypraní vôbec nezničí a môžete sa z nej tešiť aj po usušení prádla v sušičke. Sviežosť ostane zachovaná, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorá sa pri výrobe týchto parfémov do prania používa.

sada na praní

3. Vyberte si svieže výrazné vône ako je Ylang, Fiori Bianchi alebo Petali Blu

Intenzita vône a dĺžka, po akú dobu vám vôňa na bielizni vydrží je veľakrát daná aj konkrétnou kompozíciou, ktorú si vyberiete. Niektoré vône sú jemnejšie a niektoré prinášajú intenzívny zážitok a dlhodobú arómu aj po dňoch nosenia oblečenia. Pokiaľ chcete vôňu cítiť čo najdlhšie, siahnite po intenzívnejších nových parfémoch Essentia, ako je Ylang, Fiori Bianchi alebo Petali Blu. Tieto novinky vám doprajú dlhotrvajúci voňavý zážitok, pretože sú ešte viac koncentrovanejšie.

Previous post Na čistenie odpadov volajte radšej odborníkov
Next post Skrytí spoločníci v bežnom živote