Efektívna preprava potravín

Efektívna preprava potravín

Vysoký štandard, ktorý očakávame pri preprave potravinárskeho tovaru by mal byť dnes bežným štandardom. Ako zlepšiť prepravu v potravinárskom priemysle. Jedným z najchúlostivejších druhov tovarov je práve potravinársky tovar. Je preto na mieste aby sme zvolili maximálne bezpečný a kvalitný postup pri jeho preprave. Čoskoro nás čakajú letné mesiace a preprava potravinového tovaru bude opäť musieť zapojiť všetky svoje sily, aby tovar prišiel na pulty obchodov v čo najvyššej kvalite. To je ale ťažko dosiahnuteľné pri stále rastúcich priemerných teplotách počas dňa aj noci hlavne v letnom období, kedy teploty v tieni atakujú hranice 39˚ C.

Potraviny musíme distribuovať efektívne

Našťastie moderné technológie a inovácie napredujú aj v odvetví prepravy a logistiky. Kým inokedy by sme sa museli spoľahnúť na funkčnosť chladiaceho systému a slovo dopravcu, ktorý tvrdí, že tovar bol prepravený vo vhodných podmienkach, dnes máme aj iné možnosti. Smart technológie nepatria iba do mobilných telefónov a IT sektora. Vďaka automatizácii a robotike prenikajú tieto systémy aj do bežných priemyslom a odvetví hospodárstva. Vyhráva ten, kto dokáže poskytnúť servis na najvyššej úrovni. Toto platí aj v prípade dodávok potravín. Ako sa ale odlíšiť od konkurencie a zefektívniť na poly distribúcie potravinárskeho tovaru? Začnite od základu a tým je obalové hospodárstvo.

Aj v logistike podporujeme,,zelenú,,

Používajte kvalitné obaly na prepravu potravín. Hlavne tie, ktoré musia byť prepravované za určitých podmienok, ako napríklad mäso a mäsové výrobky sú počas horúcich dní mimoriadne chúlostivé. Nemusíte sa ale obávať závratných súm, ktoré by ste museli vynaložiť na nákup obalov, ktoré by vyzdvihli vašu prepravu. Je možné ich nielen kúpiť ale sú dokonca na prenájom. Jedným z hygienických možností vyššej kategórie sú ibc kontajnery na prepravu potravinárskeho tovaru. Okrem kvality výroby a použitých materiálov sú upravené tak aby spĺňali v plnej miere všetky hygienické predpisy. Ak ale chcete niečo viac zaobstarajte si kontajnery opatrené technológiou Smart Link. Vďaka nej dokážete monitorovať teplotu, dĺžku prepravy a iné dôležité faktory, ovplyvňujúcu kvalitu nákladu.

Previous post Rekonštruujeme dvojgeneračný dom vrátane výmeny okien
Next post Upratovanie je zábava