Praktické kľúčenky

Praktické kľúčenky

Kľúčenky na krk sú praktickou pomôckou umiestnenia kľúča pre deti aj dospelých. Kľúčenky plnia svoju praktickú funkciu, ale mnohokrát sa nezabúda pri ich výbere aj na istý štýl a dizajn, ktorý vystihuje danú osobu. Každá zodpovedná osoba v domácnosti má svoj kľúč alebo kľúče, aby sa mohla bezpečne dostať domov, do garáže, do firmy a podobne. A čo by to bol zväzok kľúčov bez kľúčenky, ktorú si každý pozná už z diaľky a nepotrebuje zdĺhavo rozlišovať svoje vlastné kľúče medzi kľúčmi ostatných rodinných príslušníkov. U nás nájdete zaujímavé varianty kľúčeniek na krk, ktoré sú tvorené látkovou šnúrkou v rôznych farbách a karabínkou na upevnenie kľúčov.

klíče

Šnúrka kľúčenky je jednofarebná, viacfarebná, môžete si vybrať aj kľúčenku s potlačou a motívmi, ktoré vás potešia. Prinášame kľúčenky, ktoré sú univerzálne, ako aj určené pre mužov, ženy či deti. Látková šnúrka je odopínateľná a je ju možné vyprať v práčke. V našej ponuke týchto produktov nájdete aj špecifické rozmery kľúčeniek vzťahujúce sa na ich konkrétnu dĺžku a šírku. Praktická pomôcka pre malých školákov, ktorí majú kľúče od domu či bytu na krku, alebo umiestnené v školskej taške, kde je pomerne dlhá šnúrky kľúčenky dobre viditeľná.

klíčenka

Pomôcka, ktorá prináša pocit spokojnosti aj rodičom, keď vedia, že pre ich deti urobili maximum po všetkých stránkach, aj čo sa týka odstránenie problému večného hľadania kľúčov. Kľúčenky na krk sa na vašom tele len tak nestratia, máte ich po ruke a aj v prípade odloženia na isté miesto sú jednoducho a rýchlo hmatateľné vďaka ich textilnej šnúrke. Vyberte si z mnohých možností ešte dnes a tovar vám bezpečne a rýchlo doručíme na vami požadovanú adresu. Kľúče od vášho domova, kľúče od detskej skrinky alebo čip na obedy či podobné pomôcky, bez ktorých sa nezaobídeme, sú na kľúčenke na krk vhodne umiestnené.

Previous post Hľadáte najlacnejšiu tlač fotografií?
Next post Vhodné prostredie pre rast detí