Transportné kolieska

PK Group SK je slovenská spoločnosť, ktorej fungovanie a záber prináleží celému Slovensku. Je to spoločnosť sídliaca v Šaštíne-Strážoch v trnavskom kraji. Táto spoločnosť pôsobí na trhu v rámci výroby prepravných a manipulačných zariadení, ktoré sú žiadané azda v každom odvetví a výrobnej sfére. Okrem týchto prepravných a manipulačných zariadení ponúka k nim aj široký výber príslušenstva, a to napríklad produkty ako sú transportné kolieska. Okrem toho taktiež ponúka plastové boxy, podvozky pod prepravky, nádoby, sudy, barely, termoboxy a všetky potrebné prvky príslušenstva a náradia, ktoré sú potrebné ku domu a do dielne.

koliesko

Táto spoločnosť má pozitívne recenzie od svojich zákazníkov, ktorí si chvália ceny a služby. Každá z týchto menovaných kategórií má ešte niekoľko podkategórií, z ktorých si môžete vyberať. Pod vyhľadávaním plastové prepravky a boxy PK Group nájdete prepravky na mäso, na pečivo, pre cukrárske výrobky, príslušenstvo k týmto prepravkám, euro prepravky, prepravky pre zásobníky, prepravky na zeleninu, ovocie prepravky skladacie bez veka alebo s vekom, taktiež prepravky na fľaše. Kategória podvozkov pre prepravky predstavuje vozíky plastové, nerezové a kovové a taktiež príslušenstvo pre tieto vozíky.

koliesko

Pod záložkou nádoby, sudy a barely nájdete okrem týchto spomínaných produktov aj plastové nádoby na odpad, plastové nádoby celkovo, kanvy a príslušenstvo pre všetky tieto produkty. Termoboxy, ktoré táto spoločnosť vyrába, sú určené pre prepravky, pre gastronádoby, taktiež k nim môžete zakúpiť aj príslušenstvo. Táto spoločnosť sa môže chváliť tým, že ponúka aj široký záber na pojazdné a transportné kolieska. Okrem toho, že ponúka azda všetky druhy koliesok, taktiež každé z týchto koliesok má niekoľko variant. Všetky tieto varianty si môžete prezrieť priamo na tomto internetovom odkaze https://www.pkgroup.sk/pojazdne-kolieska/.

Previous post Montáž aj servis
Next post Firemné darčeky pre každého