Montáž aj servis

Leto sa blíži každým dňom a vy ešte stále nemáte namontovanú klímu? Vďaka Master Klíma to môžete ľahko zmeniť. Vyberte si z našej ponuky a my vám ju prídeme namontovať.

Neviete, ktorá by bola pre vás tá najideálnejšia?

Na našej stránke máme podrobný návod, ako vybrať správne klimatizáciu pre váš byt či dom. Ak si aj po prečítaní manuálu nebudete vedieť dať rady, my sme tu pre vás. Stačí nám zavolať, alebo napísať a opýtať sa všetko čo potrebujete vedieť. Potom si už vašu novú klimatizáciu stačí objednať z našej stránky, alebo sa dohodnúť priamo s nami a spísať objednávku po telefóne alebo mailom.

klimatizácia

Potom už len počkáte na jej montáž a môžete sa začať chladiť. Môže sa stať na termín na montáž pred letom môžete čakať aj o niečo viac, je to z dôvodu veľkého množstva práce, nie len montáže, ale aj ročného servisovania klimatizácii po celom západnom Slovenksu. Spoločnosť Master Klíma robí montáž a údržbu klimatizácie Senec i vo všetkých mestách západného Slovenska (Dunajská Streda, Bratislava, Trnava a pod.), čo znamená, že práce máme naozaj veľa. No napriek tomu vás môžeme ubezpečiť, že každý náš nový zákazník dostane svoj termín ešte pred letom, aby si toto leto s klimatizáciou mohol vychutnať naozaj na plno.

klíma

Ak už klimatizáciu máte doma tiež je dôležité myslieť na jeho každoročnú kontrolu a čistenie, aby ste mohli vašu klimatizáciu bezpečne používať. Dlhším nepoužívaním počas zimy, sa v priestoroch klimatizácie aj vo filtri nazbieral prach. Prípadne sa môžu vyskytnúť v špárach baktérie a plesne, ktoré je potrebné odstrániť, preto je nevyhnutnosťou každoročná údržba vašej klimatizácie. Túto údržbu môžete spraviť samozrejme aj vy doma, ale efektínejšie a istejšie je to nechať na odborníkov. My vám klimatizáciu vyčistíme ako praví profesionáli. Dajte na dlhoročné skúsenosti, dajte na Master Klíma.

Previous post Efektívne čistenie kanalizácii
Next post Transportné kolieska