Mágia masáží

Pojem tantra nie je v súčasnej dobe niečím, čo by bolo neznáme slovo pochádzajúce z ďalekého východu, konkrétne z oblasti indických štátov a okolia. Určite sa každý s týmto pojmom už niekedy stretol, pretože práve od neho vychádzajú masáže, ktoré sú v súčasnej dobe naozaj veľmi žiadané, populárne, obľúbené a ľudia si ich nevedia vynachváliť, pretože prinášajú niečo nové a niečo absolútne odlišné od klasických, bežných masáží, ktorých sa ľudia zúčastňujú. Tantrické masáže nie sú len tak obyčajnými masážami, počas ktorých masérka uvoľňuje vaše stuhnuté svalstvo a pomáha vám relaxovať od bolesti fyzického tela.

žena

Samozrejme, aj toto sa deje pri tantrických masážach, avšak nie je to hlavným cieľom tejto masáže a časť, kedy vás masérka masíruje je skôr viac erotického a intímneho charakteru, a to už len z toho dôvodu, že počas takejto masáže je nahý klient a jej masérka, aby bol tento zážitok čo najviac precítený a nebránilo mu v ňom žiadne oblečenie. Práve toto je dôvod, prečo veľa ľudí tieto masáže neschvaľuje, pretože si automaticky domyslí, čo sa pravdepodobne na takejto masáži deje, keďže tam figuruje ľudská nahota a ihneď z toho robia niečo, čím tieto tantrické masáže rozhodne nie sú.

žena

Tantrické masáže sú masáže, ktoré sú zamerané veľmi hlbokým smerom a ich hlavným cieľom nie je len uspokojenie fyzického tela, aj keď aj to je časť, ktorá zapadá do tohto programu. Hlavnou náplňou tohto programu je napravenie čakier a nastolenie poriadku vo vnútornom svete človeka. https://marioolah.blog.idnes.cz/blog.aspx%3Fc%3D633009 Počas takýchto masáží máte pocit, že čas plynie inak, pomalšie a že ste sa nejakým spôsobom odosobnili od tohto fyzického, hmotného sveta, mysľou a dušou plachtite niekde mimo svojho fyzického tela. Samozrejme, časťou úspechu a zaručeného intenzívneho zážitku je to, aby ste si zvolili správny tantrický salón, ktorý je naozaj prvotriedny a seriózneho typu.

Previous post Firemné darčeky pre každého
Next post Opravou telefónu môžete aj ušetriť