Rozúzlenie

Rozúzlenie

Čo si ľudia predstavia pod pojmom politika? Niekto si predstaví moc alebo niekto korupciu . Viď predchádzajúce dni sme mali možnosť byť pri tom to bolo 6.4.2024. Viete čo mám na mysli. Aké perličky sa dozvedáme ako sa kupčí čo sa týka peňazí . Potom sa nie čo čudovať že nie na výplaty či dôchodky že nám sa ujde omrvinka. Keď  ako blesk z jasného neba prišli na účet peniaze ktoré tam nemali byť. Ale táka suma že sa vám až hlava zatočí a mozog zastane. Nejdeme aj my obyčajný ľud robiť majú dobrý biznis títo páni. Čo vy na to. Ak poznáte našu krásnu hymnu tak viete čo sa tam spieva citujem – druhá strofa To Slovensko naše posiaľ tvrdo spalo ale blesky hromu vzbudzujú ho k tomu aby sa prebralo. Mne sa páči naša hymna SK. Len škoda preškoda že Slováci sa ešte neprebrali tak ako sa spieva v hymne . Aké štrajky sa robili ale nič sa neudialo doposiaľ. Keď sa zamyslíme nad tým tak je toto povolanie skvelý biznis oplatil by sa robiť.

rozdávanie

Ako vieme že tento odbor si svoje úskalie berie. Čo som čítala je politika gréckeho povedomia znamená riadenie štátu aj to umenie. Od vzniku samostatnej krajiny mali sme doposiaľ päť prezidentov. Teraz bude šiesty. Uvidíme čo bude. Či nastolíme farby dúhy alebo či to bude po starom. Bohvie ako by to vyzeralo keby že sa nezrodí pojem politika ako taká . Možno by sa žilo na divoko. Boli by sme asi ako Indiáni ale bolo by možno lepšie to vie len samotný pán Boh. Pozrime sa trochu do histórie vzniku politika sa vytvorila tzv. antickom Grécku brali ju ako rozumnú vec pre verejnosť. Postupne sa rozvíjala až do dnešnej podoby.

načo sme zvonili kľúč 1989 nič sa nezmenilo ba horšie je

Obdivujem ľudí mladých čo sa dajú na tento smer štúdium Politológie ono v druhom hľadisku je to super práca ale aj zložitá a riskantná. Veľa politikov a pod. definuje tento vývoj odbor ho nazývajú že to nie je extra veda je to tzv. umenie plánovania a pod. Vyslovil to Nemec B. No podotýkam táto krajina je krajina zázrakov čo sa tu už deje je že sa to tu deje na počkanie nemusíme čakať do troch dní. Alebo ako bol raz jeden výrok daj mi cukor alebo sloboda rovná sa demokracia. Len sa pozrime čo sa deje napr. Brusel hrozí nám že nedostaneme tzv. Euro fondy. A ďalšia vec je keby sme sa nebodaj odpojili od EU nedopadlo by to dobré. Vraj ekonomika bude rásť haha. Že sa znížila sa nezamestnanosť kde veď sú plné Úrady práce. Keď tak vás lanária do automobilky nasľubujú hory doly že vraj 2700 eur v hrubom. Zaujímavé že im to nikto nechce brať ozaj keby to bolo také výhodné tak by sa určite trhali o tú prácu. Samé klamstvá. Študujte veľa čítajte zaujímajte sa aj o politiku ako takú aby si sme mali aspoň nejaký prehľad. Máme slnečný jarní deň usmievajme sa.

Previous post Okná ako jedno z opatrení energetických riešení skupiny A
Next post Moderne vyzerajúci domov