Rodinná dovolenka

Ak si myslíte, že wellness pobyt je len pre páry, alebo len pre dospelých ste veru na omyle. Už niekoľko rokov je v trende aj rodinný wellness pobyt. A dokonca je veľmi vyhľadávaný, pretože si môže oddýchnuť celá rodinu. Už aj na Slovensku veľmi veľa wellness hotelov je “baby friendly” alebo “kids friendly”, čo v slovenskom preklade znamená, že je prispôsobený pre deti a deti sú v ňom vítané. Mnohé hotely ponúkajú napríklad rôzne animátorské programy, pri ktorých sa deti zabavia a rodičia si môžu aspoň na chvíľu oddýchnuť. Taktiež v mnohých hoteloch už nájdete detské kútiky, kde sa dieťa môže do sýtosti zahrať a taktiež aj vo wellness časti môžete nájsť detský bazén, alebo rôzne atrakcie pre deti vrámci vodného sveta.

rodinná dovolenka

Takmer vo všetkých hoteloch tiež môžete nájsť informácie, čo sa nachádza v blízkosti hotela, program na rôzne výlety, alebo atrakcie, ktoré v blízkosti môžete zažiť. Niektoré hotely dokonca ponúkajú aj v rámci areálu rôzne iné aktivity ako je napríklad minigolf, prenájom bicyklov, biliardový, alebo pinpongový stôl, či hraciu miestnosť, kde môžete nájsť rôzne stolové hry, či stolný futbal, alebo niečo čo zabaví deti aj dospelých. Veľkú ponuku pobytou s rodinným wellnessov Travel Guide. Dôležité je pri objednávaní brať ohľad na vek vašich detí a tomu prispôsobiť výber hotela.

wellness pobyt

Pri každom hotely máte ponuku atrakcií alebo služieb, ktoré ponúka. Netreba však zabudnúť na jednu vec a tou je termálna voda. Ak sa rozhodnete ísť s deťmi do hotela, ktorý používa termálnu liečivo vodu, treba si zistiť jej zloženie a najmä treba dodržiavať inštrukcie pri bazéne. Bazén s príliš horúcou vodou, alebo príliš mineralizovanou vodou nie je vhodný pre deti minimálne do 14 rokov alebo je pobyt obmedzený len na nejaký čas napr. 10 min. Netreba sa však ničoho obávať, treba len dodržiavať inštrukcie pri bazéne, alebo personál wellness centra.

Previous post Opravou telefónu môžete aj ušetriť
Next post Renomé Schoeller Allibert