Renomé Schoeller Allibert

Udržateľnosť Schoellerallibert.com je jedno zo slov, ktoré sú charakteristickým synonymom pre názov tejto spoločnosti, ktorá je celosvetovo známa a má množstvo pobočiek po celom svete. Spoločnosť je známa predovšetkým najmä kvôli svojim kvalitným produktom, ktoré sú cenovo dostupné naozaj pre každého, čo potvrdzuje aj niekoľko medzinárodných certifikátov ohľadom kvality a dodržiavania noriem pri výrobe týchto produktov. Na oficiálnom internetovom eshope tejto spoločnosti môžete nájsť množstvo zaujímavých výrobkov, ktoré dokážu pokryť široké spektrum využitia a fungovania, a to nielen v rámci výrobnej a priemyselnej sféry.

plastová nádoba

Spoločnosť je najznámejšia vďaka kvôli výrobe prepraviek pre ovocie a zeleninu, ale taktiež vďaka výrobe veľkoobjemových a stredne objemových plastových nádob známych aj ako IBC kontajnery. Tento typ manipulačných výrobkov je známy v súčasnosti, a to po celom svete, pretože ponúka jednoduché prepravovanie a skladovanie kvapalín rôzneho druhu, a to aj napriek tomu, že majú veľkoobjemový charakter a dokážu sa v sebe skladovať naozaj veľmi veľké množstvo týchto kvapalín. Ako už bolo spomínané, tieto výrobky nie sú určené len pre závody a priemyselné zóny, ale taktiež je dosť často nakupujú aj fyzické osoby.

plastová nádoba

Konkrétne tieto kontajnery sú veľmi obľúbené v rámci zadržiavania, skladovania a premiestňovania dažďovej vody, ktorá sa do týchto kontajnerov zachytáva. Takto skladovaná voda sa môže neskôr využiť napríklad v obdobiach extrémneho sucha, keď je nedostatok pitnej vody pre ľudí, a nie to ešte vody na zavlažovanie záhrad, záhonov, skaliek, polí, sadov či trávnikov. Pri výrobe týchto kontajnerov je prehliadané na to, v akých podmienkach sa môžu vyskytovať, a teda materiál, z ktorých sú vyrábané, je kupovaný od overených a spoľahlivých dodávateľov. Navštívte pobočku alebo internetovú stránku sami a presvedčte sa o tom.

Previous post Rodinná dovolenka
Next post Produkty šetriace našu planétu