Zefektívnenie nákladov v logistike

Zefektívnenie nákladov v logistike

Logistika sa dá charakterizovať jedným slovom – preprava. Nie je to ale o jednom slove ale o viacerých faktoroch a situáciách, ktoré musí dobrý manažér vyriešiť. Logistika nie je teda iba o sklade, preprave a odovzdaní. Je to súbor rozhodnutí a kalkulácií, ktoré ovplyvnia efektivitu a ekonomickú stránku veci. Bez jedného nemôže byť druhé a je na dobrom manažérovi, aby dokázal skladovať a prepravovať materiál a tovary s čo najvyššou efektivitou ale zároveň najnižšími nákladmi. A práve táto kombinácia je dnes veľmi zložitá. Našťastie vplyvom pokrokov vo výrobe sa nám dostáva možnosť ako tejto požiadavke vyhovieť. V schoellerallibert.com vedia, aký dôležitý je poriadok a to nielen v sklade ale aj počas prepravy.

Inovatívne riešenia v logistike a skladovom hospodárstve

Predstavujú nám novinku vo svete obalového a prepravného riešenia – Najvyššiu verziu série Magnum Optimum Schoellerallibert. Pri jej výrobe je myslené naozaj na všetko a je vytvorená za jediným účelom – k zefektívneniu procesu prepravy od úplného začiatku, teda skladu, až po bezpečnú prepravu na miesto určenia. Pekne to znie, ale je to aj pravdou? Posúďte samy. Šikovné rozmery jedného z kontajnerov tejto prémiovej rady sú 1200 x 800 x 958 mm. Nosnosť týchto kontajnerov je úctihodných 750 kg. Táto nosnosť je v pomere k rozmerom veľmi výhodná. O tom, že nosnosť je certifikovaná ani netreba písať. Na mysli je vždy kvalita a spokojnosť klienta.

zefektívnite svoje podnikanie vďaka správnemu využitiu priestoru pri preprave a skladovaní

Kontajner šetrí miesto. Ako je to možné? Jednoducho – práve vďaka svojej variabilite, ktorú zabezpečuje vďaka možnosti zložiť ho, keď ho práve nepotrebujete. Skladnosť teda prekonáva očakávania a dokáže ušetriť až 72% priestoru. Kontajnery sú stohovateľné. To znamená, že ich jednoducho uložíte na seba. Jeden kamión dokáže prepraviť 99 rozložených Magnum Optimum kontajnerov a až 363 zložených kontajnerov. Tomu sa hovorí efektivita v logistike a maximálna optimalizácia nákladov pri preprave. Tá môže predstavovať až 33% a to už stojí za pozornosť. Vďaka svojmu kvalitnému prevedeniu, certifikáciám a potenciálu, vzhľadom na rastúcu obľúbenosť v preprave získal dokonca ocenenie v súťaži Obal roku 2019 a súťaži WorldStar 2020. Ak teda chcete vniesť vietor do priestoru a efektivitu pre svoju firmu, je načase staviť na silného hráča logistiky.

Previous post Istota aj v nepredvídateľnej budúcnosti
Next post Sverte sa nám