Tvorivé rezanie

Tvorivé rezanie

Na stránke www.uhaleshop.sk nájdete všetok laserový materiál pre výrobu rôznych predmetov z plexiskla, akrylu, kartónových lepeniek, plechov a mnoho ďalšieho. Farebné plexisklo Uhaleshop vám ponúkame v rôznych variantoch. Môžete si vyberať z viacerých farebných prevedení ako sú napríklad AKRYLOVÁ DOSKA COLORHOUSES – BISQUE, či AKRYLOVÁ DOSKA COLORHOUSES 3 MM – MAK a mnoho ďalších. Jedná sa o jednu vrstvovi dekoratívny materiál vhodný na rezanie laserom ktorý je ponúkaný v priesvitných farebných prevedeniach a je vhodný taktiež aj na gravírovanie. Môžete ho použiť aj ako náhradu skla v interiéroch.

tlač výroba

Tieto farebné plexiskla sú vhodné na výrobu rôznych predmetov ako sú napríklad rôzne šablóny. Plexisklo najvyššej kvality vyrobené v Nemecku vám ponúka svoju hodnosť na mechanické obrábanie. Z týchto plexiskiev a teda z týchto tabuľ z plexiskla môžete vyrábať mnoho rôznych predmetov. Samozrejme, na stránke www.uhaleshop.sk nájdete okrem farebných plexi – akrylových dosiek, aj číre a taktiež farebné zrkadlové dosky, ktoré vašu tvorivosť ešte zvýraznia. U nás nájdete aj množstvo príslušenstva ako sú napríklad akrylové tŕne vhodné dorezacej mriežky ktoré nám pomôžu ku hlášiemu a čistejšiemu rezu laserom.

stroje náradie

Určite nepohrodnete aj príslušenstvom v podobe čirého lepidla na plexi ktoré je skutočne kvalitné a ekologické. Neváhajte a vyberte si akrylové dosky vďaka ktorým svoju tvorivosť rozbehnete na maximum. Z týchto dosiek môžete vyrezávať rôzne šablóny predmety ale taktiež je možné na nich gravírovať a rôzne ich ozdobovať. Neváhajte a pozrite si na stránke www.ualeshop.sk celú ponuku, ktorú máme pre vás pripravenú. Určite si tu budete vedieť vybrať či už to bude rôzny materiál pre vaše tvorenie, alebo to bude niektorý z našich šikovných strojov, ako sú napríklad laserové gravírky, nažehľovacie lisy, laminátory, rezacie plotre, tlačiarne či filtrácie a odsávače. S našimi produktami budete určite nad mieru spokojný.

Previous post Sverte sa nám
Next post Kam všade sa hodí retro dlažba?