Senzuálne masáže v hlavnom meste

Stuhnuté kríže a neuvoľnená sexuálna energia dokážu narobiť v živote kopec problémov. Je preto dôležité pravidelne svojmu telu dopriať zaslúžený oddych, relaxáciu a regeneráciu. Klasické masáže sú už nuda, vyskúšajte senzuálnu tantrickú masáž, ktorá vám zaručene rozpáli celé telo. Objavte relax a pokušenie v hlavnom meste, Bratislave.

Tantra je masáž, ktorej princíp spočíva v nahote masérky. Tá sa vás dotýka po celom tele vrátane intímnych partií, používa pri tom aj príjemné relaxačné masážne oleje. Atmosféru môžu dotvárať aj sviečky či pokojná tichá hudba. Celá procedúra je tak kompletným duchovným zážitkom. Existujú rôzne druhy tantra masáží, od tých klasických až po párové alebo s vyvrcholením. Na našej stránke nájdete ponuky masérok z Bratislavy a okolia, ktoré majú vo svojich inzerátoch uvedené všetky masáže, ktoré ponúkajú.

tantra masérka

Každý tantra rituál by mal začať spoločným rozhovorom klienta a masérky, aby sa nadviazalo hlbšie spojenie a kontakt. Vzájomné odovzdanie energie a dôvery je dôležitým prvkom, ktorý tantre pridáva na výnimočnosti. Samotná masáž je potom ešte intenzívnejším zážitkom.

Masérka sa vám citlivo dotýka a masíruje celé telo. Výnimkou nie sú ani intímne partie. Práve to preverí vašu schopnosť vydržať a neprepadnúť vášni. Pointou je vydržať a počkať si na prípadné vyvrcholenie, ktoré má nastať pri druhu tantry – happy endingu. Teplé dotyky, príjemná atmosféra a priestor nabitý sexuálnou energiou. To sú senzuálne masáže Bratislava.

masážne oleje

Tantra je vhodná pre každého, kto chce zažiť niečo netradičné a nové, no zároveň hľadá uvoľnenie a relaxáciu svojho tela. Na svoje si prídu muži aj ženy rôznych vekových kategórií. Je to maximálne otvorená a prirodzená forma masáže, ktorá vám prinesie ako fyzické, tak duševné potešenie. Navyše tiež poriadne preverí vašu schopnosť sebaovládania a pomôže vám lepšie spoznať vlastné telo.

Previous post Nájdite nový zmysel
Next post Všetko čo potrebujete vedieť o akciových spoločnostiach