Pohoda učenia

Pohoda učenia

Viete čo by som navrhla akú školu pohody voľného učenia že žiaci by mali na výber čo chcú robiť aj učiť sa. Síce je niečo už podobné ale ja by som to vylepšila aj športové aktivity . Mali by sa vydávať viac knihy o športe ale zamerané na deti nie písané ako pre Univerzity niečo ľahšie. Ja by som osobne zakázala na školách publikácie ako KNIHA PROJECT ktorá je mimochodom napísaná ako pre ľudí ktorý majú minimálne dve vysoké školy choré nečudo že tie deti k tomu nerozumejú. Načo to koncipuje ANGLICKA UNIVERZITA chúdence deti. Veď sa pozrime čo produkujeme chorý ľudí už od mala ako stroje ktoré k ničomu nechápu. Ony majú celý týždeň Anglický jazyk no figu borovú vedia učiteľka im dá ako že pár slovíčok že na naučte sa a dáke cvičenie alebo básničku ani im to nevysvetlí však tie deti sú totálne blbé. Viem že nie sme v praveku ale sa len a len vypráva o zmenách v systéme a nič sa nemení ba ešte horšie.

v ruka v ruke

Sme ako cvičené opice všetci. keby sme sa tak pozreli do histórie napríklad v takom seriály ktorý má síce skoro 40 rokov ale milujem ho ANNA ZO ZELENÉHO DOMU to je krásny príbeh nie len o láska, dobrote ale aj o spisovateľke a učiteľke zase to dávajú cez Veľkonočné sviatky už sa teším. Síce repete ale si urobím aspoň voľno od povinností. Tam aj keď sa učili a bolo to tiež prísne na tú dobu ale nie až taká frustrácia ako dnes. Tak si povedzme že nikoho viac či menej nebaví práca máme toho plné zuby sme ako uštvané kone. Potrebujeme sa akože nadýchnuť sme úplne unavený vkuse. Síce sa hovorí škola základ života ale mala by sa to volať niekedy mučiareň hlavne v dnešnej dobe kvôli tomu že tie deti či študenti sú maximálne preťažené nie že len majú ťažké učivo ale kopec záujmových krúžkov keby len jeden ale minimálne tri.

moderné vzdelávanie

Nečudujem sa že majú cirka 8 max 12 rokov sú choré už sa deti dávno pradávno rodia choré. Čítala som štatistiku že do roku 2050 a podobne bude sa rodiť z roka na rok viac postihnutých detičiek od AUTISTOV a podobne . Úplne sme sa zopsuli neviem kam to chceme docieliť ale nevyzerá to dobre o tejto téme aj iných by sa dalo písať dokola a inak sa vyjadrovať nie len takto slušne ale podotýkam inak. Len tu sa človek musí ovládať mimochodom. Som takmer na konci nemám veľa času ponáhľam sa posunulo sa mi doučovanie na 14.30 hod. tak v rýchlosti píšem . Po rozmýšľajme na zjednodušení školstva a práce samotnej. Nebuďme otroci v tomto režime že vraj kapitalizmus skôr mi to pripadá horšie ako v socializme alebo ako známi povedal minule že povojnový stav no asi mu dám za pravdu.

Previous post Zlepšite choď svojej firmy
Next post Ako bojovať proti prechladnutiu