Oddýchnite si pri tantre

Zastavte sa nachíľu, prišiel čas na relax! Samozrejme aj vy si ho zaslúžite. Ale aký typ relaxácie preferujete konkrétne vy? To žiaľ netušíme, avšak môžeme sa zhodnúť, že k príjemnému odpočinku sa dá istotne zaradiť kvalitne prevedená tantra masaz https://www.tantradiamond.sk/.

kvet, posteľ

Dôležité ju to slovné spojenie kvalitne prevedená. Pretože aj túto masáž vám môže ponúknuť niekto, kto s ňou nie je dostatočne oboznámený. Pokiaľ ale chcete zažiť tento pôžitok na najvyššej úrovni, odporúčame vám navštíviť tantra salón, kde sa na tento typ masáží špecializujú. V jeho ponuke nájdete okrem classic tantra napríklad aj body, vzájomnú body, romantic, magic, sensual či couple masáž.

V čom sa odlišuje tantra massage od tej klasickej?

Toto je asi otázka, ktorú si pri čítaní tohto článku položíte. Klasické masáže sa zameriavajú na určité časti telo a prinesú úľavu napríklad pri bolesti chrbta, ramien, hlavy, nôh,… avšak tantrická masáž vás nabije čerstvou duševnou aj telesnou energiou. Ten dôvod a základný rozdiel je, že tantra massage pracuje s vašou sexuálnou energiou. Ale tieto postupy sa samozrejme musia vedieť a ten skutočne kvalitný pôžitok prichádza, ak sa prevedú správne. To znamená, že senzuálne dotyky sprevádzajú celé telo, a to vrátane intímnych partií. Dá sa teda povedať, že ide o erotický typ masáže.

  • Pozornosť senzuálnych dotykov sa koncentruje na erotogénne zóny a najsilnejším centrom sú práve intímne partie.

Erotika, striptíz, voda

Aký je však rozdiel medzi konkrétnymi typmi tantrických masáží?

Ako totiž odznelo, v špecializovanom salóne vám ponúkne hneď niekoľko druhov tantra masáží a pre tú správnu by ste sa mali rozhodnúť aj na základe vašich dočasných skúseností s tantrou. Ak ste nováčik, pravdepodobne by ste mali na zoznámenie začať s tou klasikou, no ak ste už skúsenejší a hľadáte niečo extra, môžete skúsiť aj iné druhy masáží z ponuky. Zaujímavo napríklad pôsobí body massage, v ktorej masérka používa k masáži celé svoje sexi telo, ktorým sa trie o telo zákazníka.

Previous post Neviete si predstaviť svoj milostný život bez pančúch?
Next post Nájdite nový zmysel