Neviete si predstaviť svoj milostný život bez pančúch?

Na svete sú miliardy ľudí, ktorí pri sexe vyžadujú čosi iné a pre niekoho, nezvyčajné. Nazývame to fetishe azda po anglicky:,,kinky.” Je zle ukazovať svoje sexuálne chute či hrátky u partnera i keď sa líšia od “normality” a niektorí ľudia to nemusia zobrať najlepšie?

V prvom rade by som povedala, že každý človek ma rad niečo iné. Každému človeku vyhovuje taktiež niečo odlišne. Ako sa hovorí sto ľudí, sto chutí. Preto je absolutne normálne, ak človek začne za cely svoj život rôzne experimentovať a nájde si to niečo svoje. Myslím si, že nie je nikoho vec do toho, kto má či nema rad v posteli, teda vo svojom súkromí. Ak sa to teda netýka i vás.

Nohy

Ako to oznámiť partnerovi?

Hlavnou súčasťou tejto veci je prevažne komunikácia, pretože bez nej to jednoducho nejde. Vaš partner nebude poznať to, po čom skutočne túžil a bez čoho nebudete 100% spokojný. Všetko sa dá predsa vyriešiť, tzv. urobiť nejaký kompromis. Preto sa niet čoho báť.

Pančuchy

Čo sa týka prevažne pančúch, myslím si, že väčšine ľudí sa to na svojom partnerovi páči. Predsa len na spestrenie sexu je to naozaj niečo, čo nič na veci nepokazí. Taktiež to vie človeka skutočne nabudiť na to, byť dravší. Preto by som sám seba nevinil za to, že je so mnou niečo zle, pretože obľubujem pri sexe pančuchy. Neviete si prestavit sex bez pančúch https://www.privatportal.sk/blog/neviete-si-predstavit-sex-bez-pancuch? Taktiež sa o pančucha hovorí, že sú predpoveďou dobrého i dravého sexu.

Nohy

Čo ľudia vôbec na pančuchách tak vidia?

Z optického hľadiska je možné povedať, že obťahujú krivky tela. Tým pádom robia ono telo viac sexy a viac príťažlivé. Začnete viac sledovať každú časť tela vášho partnera a tým vás to i, ako som už povedala, viac nabudí. Ženy/ muži môžu byť taktiež vďačný a natešený z toho, že sa môžu pre niekoho špeciálne pripraviť a venovať tomu i viac času sam pre seba. Predsa len, kto neobľubuje počúvať krásneho slova alebo len dravé pohľady na svojom tele? Kto by sa nerád druhej polovičke páčil?

Previous post Vytvorte si vlastnú fotokoláž
Next post Oddýchnite si pri tantre