Matcha čaj

Matcha čaj

Matcha čaj už pozná asi každý. Mnohí z nás si radi vychutnávajú jeho lahodnú chuť a príjemnú vôňu. Výhodou tohto nápoja je aj to, že sa dá spraviť na rôzne spôsoby a okrem toho, jeho príprava je rýchla a jednoduchá a nezaberie takmer žiaden čas. Nemusíte sledovať a stopovať, koľko minút držíte čajový sáčok alebo čajové listy vo vašej šálke alebo kanvici. Jednoducho si prášok nasypete do pohára, šálky či kanvice, a zalejete studenou alebo horúcou vodou, alebo dokonca mliekom či ovocným džúsom. Ak si chcete pripraviť matcha čaj na pravý japonský spôsob, môžete použiť na prípravu keramickú misku a matcha bambusovú metličku Totalvital, s ktorou matcha čajový prášok rozmiešate a môžete servírovať.

matcha

Originál svieži ručne zbieraný japonský Matcha čaj v bio kvalite ako aj všetky doplnky k jeho príprave teda aj bambusovú metličku a originálnu japonsku keramickú misku si môžete kúpiť v našom internetovom obchode. Okrem lahodnej chuti a príjemnej vôni má matcha čaj a plno pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Okrem veľkého množstva antioxidantov má pozitívy vplyv aj na naše srdce, mozog, pamäť či koncentráciu, ale tiež pravidelné pitie tohto lahodného nápoja sa pozitívne podpíše aj na vašu imunitu.

matcha

Či už sa rozhodnete piť váš matcha nápoj podľa tisícročnej japonskej tradície, alebo zvolíte jeho modernejšiu verziu dôležité je piť matcha čaj v najväčšej kvalite, pretože piť matcha čaj a Macha čaj nie je to isté. To máte rovnako ako pri káve. Je rozdiel piť dobrú kávu a kávu. Preto čaj kupujte len u odborníkov. My odborníkmi na čaj matcha sme. Neustále privážame čerstvý čaj priamo z Japonska, aby sme našim zákazníkom zabezpečili najväčšiu kvalitu, lahodnú chuť a sladkú vôňu, ktorú je možne dosiahnuť len v prípade čerstvého čaju. Nakupujte váš matcha čaj v našom internetom obchode a o kvalitu sa báť viac nemusíte.

Previous post Vhodné prostredie pre rast detí
Next post Energetická úspora s plastovými oknami